Йдеться про кошти, які за даними Київенерго, були витрачені на реконструкцію, добудову, переоснащення, модифікацію об`єктів комунальної енергетичної інфраструктури Києва, що передавалася в управління для підприємства.
Київенерго зазначає, що неодноразово зверталося до Київради та КМДА з вимогою компенсувати витрати.
Стартова ціна на лот на згаданому аукціоні відповідала оцінці “Київенерго” щодо суми боргу КМДА – тобто 904,3 млн грн.
Відповідно до статті 59 КУ за процедурою банкрутства, з моменту визнання АТ “К.Енерго” банкрутом повноваження його органів управління та власника припинилися, у тому числі щодо управління та розпорядження майном. Врегулюванням усіх питань займається призначений судом арбітражний керуючий, контролюють його діяльність суд та кредитори.
На виконання вимог законодавства здійснюється реалізація заборгованості КМДА за погодженням із зборами кредиторів та комітетом кредиторів К.Енерго.
“Відшкодування заборгованості з поліпшень комунального майна у розмірі 903 млн гривень було спочатку передбачено договором, укладеним між КМДА та Київенерго при передачі комунального майна в управління Київенерго. Усі кошти, виручені від продажу майна боржника, мають бути розподілені між кредиторами, серед яких державні органи (пенсійний, соц. фонди) комунальні підприємства тощо”, – йдеться у повідомленні.
Таким чином справи у пана Ахметова йдуть все гірше.
Серйозно втрачати олігарх почав після прийняття «антиолігархічного» закону, у зв’язку з чим постійними гостями в ефірах його телеканалів, стали всі опоненти президента — від Гео Лероса і Арсена Авакова до Дмитра Разумкова.
Такі медіаатаки — частина ширшого протистояння між Рінатом Ахметовим і президентом України Володимиром Зеленським, пише журнал НВ. Саме тому риторика телеканалів найбагатшого бізнесмена України стала відверто опозиційною.
Після закриття 112-го каналу, що входив до неформального медіапулу Віктора Медведчука, який не тільки захищав інтереси проросійських сил, а й нещадно критикував владу Зеленського, здавалося, що для команди президента настали «теплі» часи. Телеканал Україна 24, який вирвався в лідери інформаційного мовлення, із радістю надавав майданчик для депутатів від Слуги народу.
«Слуг» було дуже багато в ефірах, на будь-які теми. А потім усе зіпсувалося”, — розповів НВ на умовах анонімності один із членів Зе-команди.
В ефірі дедалі частіше почали з’являтися політики з різних партій, яких об’єднує одне: усі вони гостро критикують нинішню владу. Це й колишні прем’єри Арсеній Яценюк і Володимир Гройсман, і лідерка Батьківщини Юлія Тимошенко, і екскандидат у президенти Ігор Смешко. А що найбільше не подобається Банковій, то це участь у програмах медіа Ахметова Разумкова.
Представники Слуги народу переконані, що Ахметов працює вже на майбутні парламентські вибори, надаючи медіапідтримку потенційно прохідним політичним проєктам, аби конвертувати цей капітал у мандати та вплив. Але поки до цього далеко, канали мільярдера працюють на «мінусування» рейтингу Зеленського і його політсили.
У цьому допомагають гості ефірів, такі як журналіст Дмитро Гордон чи лікар Євген Комаровський, нагадує журнал НВ. Обидва нещодавно публічно заявили, що вони “лохи”, оскільки підтримували Зеленського на виборах-2019. Арсен Аваков, ексміністр внутрішніх справ, своє перше інтерв’ю після відставки, в якому він дуже гостро критикував Зеленського з його оточенням, теж дав Україні 24.
Немає коментарів:
Дописати коментар