Російські війська, які вторглися в Україну, частково відходять від Києва, поінформував 29 березня у Facebook Генеральний штаб Збройних сил України.
"Противник продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти нашої держави. Здійснює відведення окремих підрозділів із території Київської та Чернігівської областей, а також перегрупування для зосередження основних зусиль на слобожанському та донецькому напрямках", – ідеться у повідомленні.
джерелоОперативна інформація станом на 18.00 29.03.2022 щодо російського вторгнення
Відео https://www.youtube.com/watch?v=4vmsiPFqmvM
Триває тридцять четверта доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
…ЕщёІнформацію про "різке скорочення бойових дій" у Київській та Чернігівській областях CNN підтвердило два високопоставлені джерела, пов'язані з американською розвідкою.
Співрозмовники журналістів вважають те, що відбувається, "серйозною зміною стратегії". За їхніми даними, Росія відводить від Києва, зокрема, батальйонні тактичні групи.
Водночас американська розвідка не відкидає, що російські війська "можуть знову розвернутися, якщо дадуть змогу бойові умови".
У США зазначають, що цей крок було зроблено після переговорів між делегаціями Росії та України, які завершилися 29 березня у Стамбулі.
Війна Росії проти України. Головне (оновлюють)
Раніше сили оборони України зупинили російських окупантів під Києвом.
Контекст:
Заступник міністра оборони РФ Олександр Фомін заявив 29 березня за підсумками переговорів української та російської делегацій, що Росія вирішила скоротити військову активність на київському та чернігівському напрямках.
На переговорах українська делегація офіційно запропонувала свій варіант договору про гарантії безпеки для України, повідомив голова делегації, голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. Україна хотіла б бачити серед країн-гарантів членів Ради Безпеки ООН – США, Францію, Великобританію, Китай, – а також Туреччину, Канаду, Німеччину, Італію та Ізраїль, повідомив він. Документ мають ратифікувати парламенти країн-гарантів, вважають у Києві.
Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, котрий також входить до складу делегації, сказав, що перед ратифікацією договір винесуть на розгляд українців на референдумі.
Немає коментарів:
Дописати коментар