четвер, 2 грудня 2021 р.

Кабмін подовжив до кінця 2022 року дію ввізного мита на товари з РФ


 Ці санкції були введені ще наприкінці 2015 року.

Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду / фото УНІАН Володимир Гонтар

Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду / фото УНІАН Володимир Гонтар

Кабінет міністрів продовжив до кінця 2022 року дію постанови №1146 від 30 грудня 2015 року, яка передбачає застосування до товарів з Росії ввізне мито.       джерело

Відповідну постанову було ухвалено на засіданні уряду, передає кореспондент УНІАН.

Читайте також

Рада ухвалила закон про держбюджет-2022

Рада ухвалила закон про держбюджет-2022

Передбачалося, що до товарів з Росії будуть застосовуватися пільгові ставки ввізного мита, встановлені митним тарифом України, при цьому преференційний режим щодо Росії скасований.

Імпортні мита на російські товари:

30 грудня 2015 року Кабінет міністрів за раніше озвученою пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України ввело імпортні мита на російські товари, а також заборону на імпорт ряду товарних груп, включаючи продовольство, продукти хімічної промисловості та залізничне обладнання.

Щорічно уряд продовжує дію цієї постанови.

Немає коментарів:

Дописати коментар