вівторок, 19 квітня 2022 р.

США націлилися на військово-промисловий комплекс росії: готують нові санкції


  Російський військово-промисловий комплекс - наступна мета для санкцій США, заявив заступник міністра фінансів США Адевалє Адеємо, пише УНН з посиланням на Голос Америки.  джерело

Цитата

"

Наступний етап нашої роботи буде у тому, щоб розірвати зв'язки з воєнною машиною. Крок за кроком порушувати роботу військово-промислового комплексу і ланцюжок поставок", - сказав Адеємо і додав, що США мають намір домогтися приєднання всіх країн до цих антиросійських санкцій.

Деталі

За словами Адеємо, США збираються не допустити отримання росією матеріалів та технологій для ключових галузей промисловості "на зразок аерокосмічної, електроніки та інших, пов'язаних із оборонним сектором". Зокрема, йдеться про напівпровідники, основні світові виробники яких - Південна Корея, Тайвань, США, Японія та Нідерланди.

Тим часом, міністерка фінансів США Джанет Єллен повідомила, що планує зустрітися з Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем під час зустрічей світових економічних лідерів цього тижня у Вашингтоні, й при цьому вона намагатиметься уникати більшості контактів з російськими чиновниками, які планують відвідати деякі частини заходу віртуально.

Щорічні весняні збори Міжнародного валютного фонду та Світового банку відбудуться цього тижня. В українському уряді озвучили сподівання стосовно міжнародної економічної підтримки, зокрема, Президент України звернувся до країн "Групи семи" та МВФ із проханням забезпечити допомогу Україні обсягом 50 мільярдів доларів.

Також напередодні представник Держдепартаменту США Нед Прайс підтвердив, що США мають намір збільшити для росії "ціну" її вторгнення в Україну. "Ми продовжимо нарощувати фінансові санкції та інші економічні заходи проти російської федерації, доки Москва не припинить кампанію проти України. Ми цього ще не побачили і продовжимо піднімати ціну", - сказав він.

Доповнення

Шостий пакет санкцій ЄС проти росії очікують наступного тижня.

Немає коментарів:

Дописати коментар