За словами Арахамії, політсила має освітню програму і багато депутатів від "Слуги народу" навчаються.
"Ми працюємо з Київським національним університетом імені Шевченка, у нас багато депутатів навчаються. І я теж, до речі, навчаюсь в Академії держуправління при президентові", – заявив нардеп.
Контекст:
Чергові парламентські вибори в Україні мають відбутися 2023 року.
На останніх парламентських виборах, які провели в липні 2019 року, "Слугу народу" підтримало 43,16% виборців, "Опозиційну платформу – За життя" – 13,05%, "Батьківщину" – 8,18%, "Європейську солідарність" – 8,1%, "Голос" – 5,82%. Інші партії не подолали п'ятивідсоткового бар'єра.
З урахуванням депутатів, обраних у мажоритарних округах, "Слуга народу" отримала понад 250 мандатів та сформувала монобільшість. Станом на кінець року у фракції було 248 нардепів, зараз – 242.
В інтерв'ю LB.ua, яке вийшло 8 жовтня, колишній голова партії "Слуга народу", перший віцеспікер Ради Олександр Корнієнко говорив, що протягом двох років – відтоді як "Слуга народу" пройшла до парламенту, – рух, який був "публічно-волонтерським", залишився "на рівні інтернету та таких історій, як "Зе-молодіжка". Шеф-редакторка видання Соня Кошкіна, яка брала інтерв'ю у Корнієнка, реагуючи на його слова, зазначила, що цей факт – "вирок усій партії".
З моменту створення партії її членами стало до 1 тис. осіб, розповідав Корнієнко у листопаді. Він вважає, що, "якщо понад 6 тис. стануть членами партії, це буде нормально".
Восени партійне керівництво у пропрезидентській партії змінилося – 19 жовтня Корнієнко став першим віцеспікером Ради, а пізніше – склав повноваження голови партії "Слуга народу". Натомість партію очолила нардепка Олена Шуляк, таке рішення ухвалили на з'їзді партії 15 листопада. Шуляк, як говорив Корнієнко, займатиметься партійним будівництвом.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/sluga-narodu-na-nastupni-parlamentski-vibori-pide-jak-minimum-iz-polovinoju-monobilshosti-ndash-arahamija-1587243.html
Немає коментарів:
Дописати коментар