четвер, 16 грудня 2021 р.

Богдан відповів, чи повернеться до Офісу президента України за $10 млн на місяць


 Ексглава Офісу президента України Андрій Богдан заявив в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону, що не хоче зараз обіймати цю посаду.

"Я не хочу бути главою Офісу президента. Узагалі в теорії не хочу бути державним службовцем. Але дай мені зараз $10 млн на місяць, я туди не піду. Це електричний стілець. Ти не можеш вирішити цю проблему", – наголосив Богдан.  джерело

"От вони взяли тобі і дали. А газу немає. Його купити ніде. Його фізично ніде немає. Вугілля немає", – сказав ексглава ОПУ.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Контекст:

Юрист та економіст Андрій Богдан довгий час був особистим адвокатом українського бізнесмена Ігоря Коломойського. У травні 2019 року його призначили главою Адміністрації Президента (пізніше відомство перейменували на Офіс президента), що викликало критику в суспільстві та серед представників Заходу, які побоювалися впливу Коломойського на новообраного президента.

У лютому 2020 року президент України Володимир Зеленський звільнив Богдана. У червні 2020 року в інтерв'ю "Українській правді" президент назвав призначення Богдана помилкою, оскільки всередині команди почалися конфлікти.

Після цього Зеленський призначив керівником Офісу президента свого помічника Андрія Єрмака.

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/bogdan-vidpoviv-chi-povernetsja-do-ofisu-prezidenta-ukrajini-za-10-mln-na-misjats-1586509.html

Немає коментарів:

Дописати коментар